In het GGD Twente Panel zit een grote groep Twentenaren. Zij vullen een paar keer per jaar een vragenlijst van de GGD in.
Zo weten we wat jullie vinden van het gemeentelijk gezondheidbeleid. De resultaten gebruiken we bij het maken van nieuw beleid en het nemen van besluiten.
Voor wie?
Alle inwoners van Twente van 18 jaar of ouder kunnen lid worden van het GGD Twente Panel. Wij hopen dat zo veel mogelijk Twentenaren zich aanmelden!
Hoe werkt het?
Als lid van het GGD Twente Panel ontvang je een paar keer per jaar een e-mail met het verzoek om een vragenlijst in te vullen. Zo'n vragenlijst blijft ongeveer tien dagen beschikbaar.
Daarna verwerken wij alle antwoorden en maken we een rapportage voor het college van burgemeester en wethouders.
De leden van het GGD Twente panel krijgen steeds een e-mail als de resultaten op de website staan.
Hoe word ik lid?
Dat is uiteraard gratis.